top of page
Image by sol

İşçi Vekilliği

İş sözleşmenizin sona erdiği durumda, haklarınızın tam ve adil bir şekilde korunmasını sağlamak amacıyla Bursa İşçi Avukatı olarak yanınızdayız. Bursa ve çevresinde, iş hukuku alanında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte, işçi haklarını savunmak ve işçilere destek olmak için buradayız.

Hizmetlerimiz:

  1. Kıdem Tazminatı: İş sözleşmesinin sona ermesi durumunda, işçilere genellikle kıdem tazminatı ödenir. Bu hak, çalışma süresine bağlı olarak belirlenir ve işçinin hak ettiği tazminatın eksiksiz alınması için hukuki destek sağlarız.

  2. İhbar Tazminatı: İşveren tarafından iş sözleşmesinin feshedilmesi durumunda, işçilere ihbar süresi veya ihbar tazminatı ödenmesi gerekebilir. İhbar tazminatı haklarınızın korunması ve adil bir ödeme almanız için hukuki danışmanlık sunuyoruz.

  3. İşe İade Davası: Haksız bir şekilde işten çıkarılan işçiler, işe iade davası açabilir. Bu süreçte sizin yanınızda olup, işe iade davası açma hakkınızı savunmaktan ve adil bir sonuç elde etmek için mücadele etmekten memnuniyet duyarız.

  4. İş Kazası Kaynaklı Tazminat: İş kazası veya meslek hastalığı sonucunda oluşan zararlar için tazminat hakkınızı koruruz. İş kazası kaynaklı tazminat taleplerinizin hukuki temsili konusunda size rehberlik ederiz.

İşçi Vekilliği: Service
bottom of page